Jesteś tutaj: Aktualności
 
Witamy na stronie III Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu!
Znajdziesz tutaj wszelkie niezbędne informacje na temat naszej szkoły


Turniej Streetball'a odwołany.

W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi zapowiedzianymi na 10 kwietnia. Turniej Streetball'a na zewnętrznych boiskach naszej szkoły zostaje odwołany i przeniesiony na inny termin o czym poinformujemy zawodników z innych szkół.

Reklama mojej szkoły - konkurs

Nauczycielki podstaw przedsiębiorczości organizują konkurs na reklamę szkoły (w rozmaitej formie).

 

Regulamin konkursu w rozwinięciu wiadomości.

Konkursy | 2014-04-08 23:36
Czas na zdrowie!

          Samorząd uczniowski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego realizuje ogólnopolski projekt "Czas na zdrowie". W dobie kryzysu świadomości potrzeby zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania wolnego czasu, otyłości i wielu chorób spowodowanych między innymi brakiem aktywności fizycznej, zachęcamy do czynnego udziały w tym projekcie. Przypominamy, że przedstawiciel każdej klasy zobowiązany jest do przeprowadzenia pogadanki na temat zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej, zdrowej diety, celowości uprawiania sportu zawodowego lub sportu rekreacyjnego i korzyści płynących z aktywnego spędzania wolnego czasu. Pamiętajmy, że każdy wysiłek fizyczny wyzwala hormony szczęścia i wzmacnia odporność naszego organizmu, więc mamy gotową receptę na ZDROWIE.!!!

         Zachęcamy do obejrzenia prezentacji związanej z naszym projektem, przygotowanej przez Sylwestra Gdelę i aktywnego uczestnictwa w FESTYNIE sportowo - rekreacyjnym, który odbędzie się w pierwszym tygodniu czerwca. Oprócz sprawdzenia swoich możliwości i umiejętności sportowych, będzie okazja do konsumpcji zdrowych i odżywczych potraw przygotowanych przez nasze koleżanki i kolegów:).

Samorząd Uczniowski, dla podniesienia prestiżu festynu, zaprasza wyjątkowych gości, byłych olimpijczyków i Mistrzów Europy. Dzięki temu będzie okazja do podjęcia tematu o sporcie na najwyższym poziomie, bo przecież być uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich i zdobywać medale jest marzeniem każdego sportowca.

PREZENTACJA DO POBRANIA

25 Konkurs Wiedzy o filmie

D o 18 IV można zgłaszać sie do eliminacji Konkursu Wiedzy o Filmie. Wszelkie informacje o konkursie zawarte są w regulaminie.

REGULAMIN

Konkursy | 2014-04-07 23:18

<<<  -  1  2  3  4  5  -  >>>

www.3lo.walbrzych.pl | Design by Bartosz Szarafin | Powered by Paweł Usinowicz | All rights reserved! © 2012