Debiut literacki Joanny Chodak – absolwentki naszej szkoły

Tylko zakończone historie mogą dać początek nowym.

Czy można kochać kogoś od wielu lat i wciąż nie być pewnym, że to odpowiedni człowiek? Można. Czy można wciąż do siebie wracać i wciąż znikać ze swojego życia? Można. Ale…czy tak da się żyć? Nie. Wkrótce przekona się o tym Anka, która nie potrafi uwolnić się od widma swojej nieszczęśliwej nastoletniej miłości. Chcąc raz na zawsze pogodzić się z bolesną przeszłością i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu, będzie musiała skonfrontować się z tłumionymi przez siebie pragnieniami i spróbować znaleźć odpowiedzi na pytania, które dręczą ją od lat.

To książka dla tych, którzy próbują poradzić sobie ze swoimi demonami. Dla tych, którzy podejmują walkę o lepsze jutro i dla wszystkich, którym z miłością nie do twarzy.

Tak anonsuje debiut literacki Joanny Chodak wydawnictwo Novae Res. Autorka, absolwentka III LO (rocznik 2013), od zawsze marzyła o pisaniu i właśnie udało jej się zrealizować swoje marzenia. Powieść „Liczone w latach” już wkrótce ukaże się w księgarniach, a w chwili obecnej można zapoznać się z bardzo pozytywnymi recenzjami. M.in. tu, tu i jeszcze tu. Serdecznie gratulujemy pani Joannie Chodak sukcesu, z którego wynika wspaniała nauka dla nas wszystkich. Jeśli o czymś marzysz, jeśli chcesz się rozwijać, świat stoi przed Tobą otworem. Marzysz o zostaniu pisarzem? Próbuj. Myślę, że Autorka poparłaby nasze słowa.