Kontakt

ul. Jordana 4
58-305 Wałbrzych

tel. (074) 8424263
fax. (074) 8485961
e-mail: sekretariat@3lo.walbrzych.pl

www.3lo.walbrzych.pl

Fanpage szkoly na Facebooku

Admin strony: schlaufox@gmail.com

2 thoughts on “Kontakt

 1. Małgorzata Marmajewska

  Witam , chciałabym zapytać czy planowany jest Zjazd Absolwentów IIILO 😊
  Byłoby fantastycznie spotkać „starych znajomych”.😊
  Serdecznie pozdrawiam Pana Dyrektora z Gdyni
  Małgosia Marmajewska ( matura’95- klasa 3D ) 😊

 2. Większa Sprzedaż

  Dzień dobry,

  przepraszam za skorzystania z Państwa formularza kontaktowego, ale uznałam, że ten sposób będzie najprostszy i najskuteczniejszy, żeby dać Państwu i sobie szansę na ewentualną współpracę.

  Poniżej dosłownie kilka zdań na temat narzędzia, którego zadaniem jest ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI SPRZEDAŻY TOWARÓW I USŁUG oferowanych za pośrednictwem stron internetowych i e-sklepów.

  PROSZĘ MI WIERZYĆ, ŻE POMIMO TEGO (A MOŻE WŁAŚNIE DLATEGO), ŻE JEST OPARTE O BARDZO PROSTY W SWEJ IDEI MECHANIZM, JEST NIEWIARYGODNIE SKUTECZNE.

  Narzędzie to zwiększa sprzedaż od kilkunastu do kilkuset procent, w zależności od branży i produktu. W naszej firmie zwiększyło ją o ponad 70%.

  Nasz usługa nie jest kosztowna i może być zintegrowana z dowolną platformą sprzedażową lub stroną www. Jeżeli udało mi się Państwa zainteresować, to z ogromną przyjemnością (i zaangażowaniem) przybliżę Państwu szczegóły naszej oferty i ideę, o którą oparty jest mechanizm proponowanego narzędzia.

  Proszę o zgodę na kontakt i przedstawienie oferty. Dużym ułatwieniem dla mnie będzie podanie przez Państwa maila i numeru telefonu.

  p.s. WARTO ZAZNACZYĆ, ŻE WŁAŚNIE ROZPOCZĘLIŚMY SPRZEDAŻ TEJ USŁUGI NA PROMOCYJNYCH WARUNKACH (DO KOŃCA ROKU). W chwili obecnej, to zaledwie 99 zł netto miesięcznie.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.