Najlepszy ,,sardynkowy” spektakl ever!

Bez wątpienia hasło: sardynki! będzie z nami długo, może nawet bardzo długo:) Tyle talerzy sardynek, ile udało nam się zobaczyć w spektaklu ,,Czego nie widać” – ja nie widziałam w całym swoim życiu! Nie wiem jak reszta. Sardynki wyszły nawet razem z nami (szukajcie na zdjęciach). Może powinniśmy tak nazwać naszą grupę?

Fantastycznie wesoła i przezabawna farsa w Teatrze Dramatycznym sprawiła, że piątkowy wieczór możemy zaliczyć do wyjątkowo udanych! Bardzo się cieszymy, że do naszej grupy dołączyli Uczniowie klas pierwszych:) i że im się też bardzo podobało. Nie ma chyba lepszego spektaklu na rozpoczęcie przygody z teatrem.

Grupa bardzo zdolnych aktorów próbuje ukończyć próbę generalną, a potem wystartować z przedstawieniem przed publicznością (na żywo:) to co się dzieje za kulisami jest chyba jeszcze lepsze niż cała historia, którą możemy zobaczyć na scenie. Było extra! 24 września zapraszamy Wszystkich chętnych na spektakl ,,Baba-Dziwo”, idziemy już drugi raz, ale warto bardzo. Szczególnie mocno zapraszamy Uczniów klas pierwszych! Pozdrawiamy sardynkowo!