Sukces naszych piłkarek i piłkarzy halowych

Przed świętami odbyły się rozgrywki futsalowe w ramach licealiady chłopców i dziewcząt.

W poniedziałek swoje zmagania rozpoczęli chłopcy, którzy po bardzo wyrównanych meczach zajęli drugie miejsce w grupie. Pierwsze miejsce (różnicą dwóch bramek ) zajęła drużyna z ZS nr 5. Po niezwykle wyczerpujących meczach w grupie nadszedł czas na półfinał, w którym nasza drużyna zmierzyła się z ZS Politechnicznych Energetyk. Po bardzo wyrównanym meczy „nasi” musiała uznać wyższość zespołu z „Energetyka”  (1:0).  W finale pocieszenia, o trzecie miejsce, dało o sobie znać zmęczenie po rozegranych meczach grupowych. Ostatecznie chłopcy zajęli 4 miejsce , przegrywając mecz o 3 miejsce z ZS nr 7.

Gratulacje dla reprezentacji futsalowej chłopców w składzie :

Damian Kozak

Bartłomiej Ziobro

Bartłomiej Lisiecki

Paweł Bułka

Folta Mateusz

Bartłomiej Trzop

Artur Bijak

Adam Senator

Maciej Molek

Pascal Maj

Po sukcesie reprezentacji męskiej wspaniałą niespodziankę sprawiły nasze piłkarki futsalowe, które między innymi pokonały faworyzowaną reprezentację Zespołu Szkół nr 4 w Wałbrzychu.

Pierwszy mecz w grupie zwiastował wielkie emocje, bo na przeciwko naszych dziewcząt stanęła drużyna z ZS nr 4. Po bardzo trudnym meczu w, którym nasza drużyna zagrała bezbłędnie w defensywie, udało się bezbramkowo zremisować. Drugi mecz mógł się wydawać spacerkiem ,bo na przeciwko stanął ZS nr  7. Jednak już po dwóch bezbłędnych kontrach przeciwnika nasz zespół przegrywał 0:2, i awans do następnej fazy rozgrywek stanął pod znakiem zapytania. Tutaj należą się również słowa pochwały za konsekwencję i upór w odrabianiu bramek. Ostatecznie wygraliśmy z siódemką 4:2 zapewniając sobie awans do półfinału z drugiego miejsca. W półfinale dziewczyny wygrały z zespołem z ze Szkół Rzemiosł. Mecz finałowy nasze dziewczyny rozegrały ponownie z Reprezentacją ZSnr 4. Warto zaznaczyć, że był to najlepszy mecz w wykonaniu naszej reprezentacji dziewcząt i zakończył się wynikiem 3:1 dla reprezentacji Trzeciego Liceum .

Dziewczyny wywalczyły sobie możliwość gry w finale Dolnośląskim , gdzie dwa lata temu wywalczyły Mistrzostwo Dolnego Śląska . Wielkie Gratulacje !!!!

Mistrzynie Wałbrzycha w futsalu :

Kamila Szarko

Oliwia Ryl

Emilia Borkowska

Oliwia Mrozińska

Monika Dyc

Martyna Poręba

Aleksandra Wołoszczuk

Angelika Kubowicz

Martyna Kuczkowiak

Opiekun Maciej Leński