Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA DLA MATURZYSTÓW

 

PROWADZĄCY
PRZEDMIOT TERMIN UWAGI
Marzena Jerczyńska język angielski poniedziałek 14.10  
Marzena Jerczyńska język angielski wtorek 8.55  
Jakub Jóźwiak-di Marcantonio wiedza o społeczeństwie środa 13.20  
Jakub Jóźwiak-di Marcantonio wiedza o społeczeństwie piątek 8.00  
Anna Krysiak język polski, historia sztuki wtorek 14.10 co 3. tydzień
Renata Niemiec historia środa 8.00  
Anna Pierzchnica biologia piątek 13.20  
Renata Rogalska chemia poniedziałek 8.00  
Małgorzata Rolka matematyka czwartek 11.40 klasa III C
Katarzyna Rutkowska język polski środa 7.10  
Danuta Rysak fizyka wtorek 14.10  
Danuta Rysak fizyka środa 14.10  
Marcin Skobrtal wiedza o społeczeństwie środa 8.55  
Marcin Skobrtal wiedza o społeczeństwie piątek 8.55  
Tomasz Smejlis język polski czwartek 8.00 klasa III D
Tomasz Smejlis język polski czwartek 8.00 klasa III C
Barbara Tarasek matematyka poniedziałek 8.00  
Joanna Warcaba język angielski środa 13.20 klasa III C
Aleksandra Woynarowska język niemiecki czwartek 15.10  

 

ZAJĘCIA DODATKOWE (WYRÓWNAWCZE, KONSULTACJE) DLA POZOSTAŁYCH KLAS

PROWADZĄCY PRZEDMIOT TERMIN UWAGI
Jolanta Balińska język niemiecki środa 8.00 zajęcia z uczniem zdolnym
Beata Bartusik historia, wiedza o społeczeństwie czwartek 13.20 zajęcia trwają 3 lekcje
Sylwia Cieloszyk język niemiecki czwartek 14.10
Beata Łukiewicz matematyka poniedziałek 14.10 co 2. tydzień
Monika Orłowska-Pawlik język polski poniedziałek 14.10
Renata Rogalska chemia czwartek 8.00
Małgorzata Rolka matematyka piątek 13.20
Barbara Tarasek matematyka poniedziałek 13.20
Barbara Tarasek matematyka czwartek 13.20
Joanna Warcaba język angielski wtorek 14.10 I b
Joanna Warcaba język angielski czwartek 14.10 I a
Aleksandra Woynarowska język niemiecki piątek 11.40
Jolanta Żaba matematyka wtorek 8.00

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

PROWADZĄCY Rodzaj zajęć TERMIN UWAGI
Krystyna Cybulska chór szkolny wtorek 14.10 zajęcia trwają 2 lekcje
Daniel Guzik koło fotograficzne poniedziałek 15.00
Daniel Guzik koło perkusyjne wtorek 15.00
Joanna Kamińska, Beata Wasiek wolontariat piątek 11.40
Emilia Molenda koło teatralne poniedziałek 12.30 zajęcia trwają 3 lekcje
Emilia Molenda koło teatralne czwartek 14.10 zajęcia trwają 3 lekcje
Małgorzata Ojrzanowska-Pietrzak strzelnica poniedziałek 13.20
Małgorzata Ojrzanowska-Pietrzak koło rękodzieła artystycznego czwartek 13.20 2 lekcje
Danuta Rysak Szkolny Klub Turysty soboty, raz w miesiącu terminy wycieczek podawane na stronie szkoły
Joanna Urbaniak-Sęczyk zajęcia biblioteczne wtorek 12.30
Beata Wasiek koło misyjne wtorek 14.10

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *