Zajęcia pozalekcyjne

Koła zainteresowań

ZAJĘCIA PROWADZĄCY TERMIN
Koło Teatralne mgr Marlena Solecka-Jurkiewicz dr Tomasz Smejlis poniedziałek 14.10
Koło Czytelnicze mgr Joanna Urbaniak-Sęczyk poniedziałek 12.30
Zajęcia perkusyjne mgr Daniel Guzik wtorek 14.10
Chór szkolny mgr Krystyna Cybulska wtorek 14.10
SKS – piłka siatkowa mgr Dorota Drapała wtorek 15.00, środa 15.00
SKS mgr Anna Zwierko czwartek 15.00
SKS mgr Iwona Ankerska środa 15.00
Koło Wiedzy Psychologicznej mgr Katarzyna Danych poniedziałek 14.10
Creative Writing dr Tomasz Smejlis jedna sobota w miesiącu, 9.00
Szkolny Klub Turysty mgr Joanna Warcaba raz w miesiącu

 

 

Zajęcia przedmiotowe

ZAJĘCIA PROWADZĄCY TERMIN
Przygotowanie do matury z języka polskiego mgr Marlena Solecka-Jurkiewicz poniedziałek 13.20
Przygotowanie do matury z historii sztuki mgr Anna Krysiak wtorek 13.20
Warsztaty z języka francuskiego mgr Izabela Tymiak czwartek 13.20
Konsultacja z języka angielskiego mgr Michał Cetera środa 11.30 i 13.20
Przygotowanie do matury z języka angielskiego mgr Michał Cetera czwartek 12.30
Zajęcia z języka angielskiego mgr Joanna Warcaba środa 8.00
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego mgr Joanna Kamińska poniedziałek 9.40
Przygotowanie do matury z języka angielskiego mgr Marzena Jerczyńska czwartek 12.30, piątek 12.30
Przygotowanie do matury z języka angielskiego mgr Jacek Florczak poniedziałek 14.10
Koło języka angielskiego mgr Jacek Florczak wtorek 14.10
Przygotowanie do matury z języka niemieckiego mgr Sylwia Cieloszyk czwartek 7.30, 9.40
Konsultacje z języka niemieckiego mgr Jolanta Balińska poniedziałek 14.10
Fakultety z historii mgr Renata Niemiec czwartek 8.00, 13.20
Konsultacje z wiedzy o społeczeństwie dr Marcin Skobrtal wtorek 7.30, czwartek 7.30
Przygotowania do egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów humanistycznych mgr Beata Bartusik piątek 13.20
Przygotowanie do matury z biologii mgr Anna Pierchnica wtorek 8.00
Konsultacje z chemii mgr Renata Rogalska piątek 8.00
Przygotowanie do matury z chemii mgr Renata Rogalska wtorek 14.10
Konsultacje z matematyki i fizyki mgr Grzegorz Kogut poniedziałek 14.10
Zajęcia wyrównawcze dla gimnazjalistów z matematyki mgr Małgorzata Rolka wtorek 13.20
Przygotowanie do matury z matematyki mgr Małgorzata Rolka wtorek 13.20
Przygotowanie do matury z matematyki mgr Barbara Tarasek środa 13.20
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla I D i I B mgr Barbara Tarasek środa 14.10
Konsultacje z matematyki dla gimnazjalistów mgr Barbara Tarasek środa 13.20
Przygotowanie do matury z fizyki i informatyki mgr Danuta Rysak poniedziałek 14.55
Konsultacje z języka polskiego dr Tomasz Smejlis poniedziałek 8.00, wtorek 8.00, czwartek 8.00

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.