Zakończenia zbiórek

W naszej szkole zawsze pamiętamy o potrzebujących i wspieramy ich na różne sposoby. Koordynatorką tych działań jest katechetka Beata Wasiek.

Grudzień to szczególny miesiąc, w którym pragniemy obdarować prezentami, zarówno naszych rodaków na Kresach Wschodnich przy współpracy ze STOWARZYSZENIEM ODRA- NIEMEN, przygotowanymi paczkami żywnościowymi wraz ze ŚWIĄTECZNYMI ŻYCZENIAMI. Jak również pamiętamy o dzieciach z DOMU DZIECKA w Nowym Siodle. Dla nich przygotowaliśmy artykuły szkolne i higieniczne, a także słodkości.

REDEMPTORIS MISSIO – PROWADZI ZBIÓRKĘ ŚRODKÓW OPATRUNKOWYCH DLA SZPITALI MISYJNYCH W AFRYCE W RAMACH AKCJI-OPATRUNEK NA RATUNEK – POTRZRBNE PRODUKTY MEDYCZNE: GAZY, KOMPRESY JAŁOWE I NIEJAŁOWE, PLASTRY OPATRUNKOWE, OPASKI DZIANE I ELASTYCZNE ORAZ RĘKAWICE JEDNORAZOWE I CHIRURGICZNE(RÓŻNE ROZMIARY).

ZBIÓRKA TRWAŁA OD PAŹDZIERNIKA 2021 DO 10 GRUDNIA 2021 I ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA- 13 GRUDNIA 2021 PRZEKAZANIEM ZEBRANYCH ŚRODKÓW OPATRUNKOWYCH DO REFERATU MISYJNEGO DIECEZJI ŚWIDNICKIEJ.

Od pani profesor Beaty Wasiek: „Wspaniali Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele – macie otwarte serca na pomoc potrzebującym – DZIĘKUJĘ, ŻE MOŻNA NA WAS LICZYĆ”.